JUNIORtennis.cz
Tenisová škola/Tennis academy/Tennischule
OSTRAVA - CZECH REPUBLIC

                               

Naše motto:"Jenom ten to dobře pinká, kdo to pinká od malinka!"


               

abc
Hlavní stránka O nás Aktuality  Trenéři Program Ceník Foto Video GOLF Archív Partneři Reference Kontakt
 


 

POKYNY pro kemp   Makarska PENZION RIBAR

 

který se koná ve dnech : 14.8. – 23.8.2015

Autobus s označením CK VALAŠKA bude přistaven: 14.8.2015

Nástupní místo: OSTRAVA Poruba před VŠB na parkovišti ul. 17. listopadu

ČAS: 14:50 Kontaktní mobil v době odjezdu : 605 233 697

Změna nástupního místa je možná pouze po předchozím souhlasu CK a následným písemným potvrzením. Vzhledem k časové návaznosti odjezdů z jednotlivých míst prosíme účastníky zájezdu, aby byli připraveni na příslušném nástupním místě minimálně 15 minut před plánovaným odjezdem. Autobusy jsou nekuřácké. Během cesty následují po každých 3 – 4 hodinách přestávky na vytipovaných odpočívadlech vybavených WC. Během těchto zastávek podávají řidiči za poplatek občerstvení – teplé i studené nápoje.

Při odjezdech i příjezdech je nutné počítat s možností mimořádných zpoždění, které přepravce bohužel nemůže ovlivnit. ŘIDIČI MAJÍ PLNÉ PRÁVO VYLOUČIT KLIENTY Z DOPRAVY PŘI NEVHODNÉM CHOVÁNÍ.(alkohol-nebo jiné omamné látky).

Zavazadla: vzhledem k tomu, že velikost zavazadlového prostoru není neomezená a autobusy nemohou být z  bezpečnostních důvodů přetěžovány, maximální povolená hmotnost zavazadla je 15kg na osobu.Pro dvě osoby 30 kg) Hmotnost zavazadla se bude kontrolovat a za každé 1kg navíc se bude vybírat v buse 1 EURO. Nadlimitní zavazadla ( pivo v lahvích i v plechu, balené vody nelze přepravovat, kola, kočárky po domluvě ) Z přepravy jsou také vyloučena jakákoliv domácí zvířata. Kufr a veškerá zavazadla musí být označena viditelnou visačkou se jménem a adresou.

Příjezd : do pobytového místa je mezi 7:00 - 8:00 hod. ranní. Je nutné počítat se skutečností, že při příjezdu je nutno čekat se zavazadly v hotelové hale nebo jiném vyhrazeném místě. Nástup na ubytování je oficiálně vždy v odpoledních hodinách – mezi : 12:00 – 14:00 hod. Laskavě Vás prosíme o pochopení této situace.

Ceny fakultativních výletů :

Biokovo 250,-KN Jeskyne Vranjaca 200,-KN

Imotski jezera 280.-KN Dubrovnik 350,-KN + vstupne

Split- Trogir 200,-KN Krka 350,-KN + vstupne

Medugorje + Mostar 300,-KN Medugorje 250,-KN

lodi Hvar- Brac 250,-KN       Korcula 250,-KN

Bližší informace na pobytovém místě u delegáta Ck. CK Valaška nepřebírá žádnou odpovědnost za provedení a průběh výletů. V případě reklamací výletů se ihned obracejte na delegáta.

Ceny výletů jsou pouze orientační, mohou se měnit během sezón

Chorvatská měna : KUNA – cca 3,60 Kč / 1 EURO – cca 7,5 KN

V těchto letoviscích se nacházejí směnárny, ve kterých si můžete směnit české koruny na chorvatské kuny.

Pokud máte zaplaceno pojištění v  CK Valaška - pojišťovací karty obdržíte v autobuse – prosím, vepište si na kartu své příjmení. V případě ošetření lékařem nebo návštěvě nemocnice je nutné volat na asistenční službu, telefonní číslo máte uvedeno na kartičce pojištění. Kontaktování pojišťovny je nutné pro vyřízení Vaší pojistné události.

Prosím, vezměte si s sebou také evropský průkaz zdravotního pojištěnce, který Vám vydala Vaše zdravotní pojišťovna v ČR.

Naše doporučení : Vezměte si s sebou deku, která se bude hodit na noční jízdu ( uložit nad sedadlo v autobuse ). Na oblázkovou pláž doporučujeme vhodnou obuv a karimatku, krém na opalování s vyšším faktorem a DOBROU NÁLADU! Do příruční tašky k sobě si vezměte svačinu, osobní léky a doklady. platné cestovní doklady ( za platnost cestovních dokladů zodpovídá klient sám).

Pozn. Klienti, kteří cestují na Makarskou PENZION Ribar - nejsou vystavovány vouchery Klienti jsou ubytování na základě seznamu z CK.

Klienti, upozorňujeme, že příjezd je v brzkých ranních hodinách (cca 8:00)

Ubytování nejpozději do 14:00.

U penzionu a studií nejsou k dispozici ručníky, prosíme klienty, aby si brali vlastní.

u penzionů není klimatizace v ceně je možnost dokoupení (platí pro Ribar, )

U penzionů se provádí až závěrečný úklid – během týdne se neuklízí.

Upozorňujeme že v některých letoviscích je možnost výskytu komárů, doporučujeme repelent sebou.

Pozn. Při průjezdu cizím územím se místy platí za použití WC. Proto Vám doporučujeme vzít si drobná eura(2x 50 centů) na tyto poplatky.


 


 


 


 

 


 


 


 

.


 


 


Copyright 2013 Ing. Mirek Skokan All rights reserved